Nasz personel

Podstawowe informacje o personelu gabinetu dr Sztenca

Kuffel Marzena, położna dyplomowana. Absolwentka Studium Medycznego w Pile. Szkołę ukończyła w 1994 z wyróżnieniem. Doświadczenie zawodowe: praca w oddziałach szpitalnych w Nakle i w Tucholi (położna sali porodowej, oddziału ginekologicznego, sekretarka medyczna). Ukończony kurs położnej rodzinnej. Od 2005 podstawowym miejscem pracy jest gabinet lekarski dr Sztenca.
 


 
 
 
Hamerska Teresa, położna dyplomowana. Absolwentka Studium Medycznego w Bydgoszczy. Zawodowo związana ze szpitalem MSWiA w Bydgoszczy, gdzie pracuje jako położna sali porodowej I oddziału położniczego. Ukończyła studia  na Wydziale Nauk o Zdrowiu UMK w Toruniu. Do 2010 r pracowała w Szubinie.  Gabinet jest dodatkowym miejscem pracy od 2000r.
 
 
 
Patrycja Skubiszewska, położna dyplomowana. Absolwentka Studium Medycznego w Pile. Szkołę ukończyła w 1994 z wyróżnieniem. Doświadczenie zawodowe: praca w oddziałach szpitalnych w Nakle  (położna sali porodowej i oddziału ginekologicznego). Od 2010 podstawowym miejscem pracy jest gabinet lekarski dr Sztenca.
 
 
Kinga Kordaszewska- Folkmar,  lekarz medycyny  Absolwentka Wydziału Lekarskiego  Akademii Medycznej im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy. Od 2009r specjalista w zakresie położnictwa i ginekologii Doświadczenie zawodowe:  w latach  2000 do 2009 r praca w oddziałach: ginekologii, położnictwa i patologii ciąży  w Wielospecjalistycznym Szpitalu Miejskim w Bydgoszczy. Od 2009 r. do chwili obecnej pracuje w Szpitalu MSWiA w Bydgoszczy oraz w Centrum Medycznym Gizińscy i Centrum Medycznym Zachód w Bydgoszczy.
 
 
Sławomir Sztenc, doktor nauk medycznych. Absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej im Piastów Śląskich w 1991r. Od 1998r specjalista w zakresie położnictwa i ginekologii. Doświadczenie zawodowe: praca w oddziałach szpitalnych w Szubinie, Nakle i Wyrzysku. W latach 2000-2004 praca na stanowisku ordynatora oddziału. W 2004 r uzyskał stopień naukowy dr n. med. w zakresie medycyny.  Od 2010 r pracuje w szpitalu MSWiA w Bydgoszczy.