Nasz personel

Podstawowe informacje o personelu gabinetu dr Sztenca

Kuffel Marzena, położna dyplomowana. Absolwentka Studium Medycznego w Pile. Szkołę ukończyła w 1994 z wyróżnieniem. Doświadczenie zawodowe: praca w oddziałach szpitalnych w Nakle i w Tucholi (położna sali porodowej, oddziału ginekologicznego, sekretarka medyczna). Ukończony kurs położnej rodzinnej. Od 2005 podstawowym miejscem pracy jest gabinet lekarski dr Sztenca.
 


 
 
 
 
 
Patrycja Skubiszewska, położna dyplomowana. Absolwentka Studium Medycznego w Pile. Szkołę ukończyła w 1994 z wyróżnieniem. Doświadczenie zawodowe: praca w oddziałach szpitalnych w Nakle  (położna sali porodowej i oddziału ginekologicznego). Od 2010 podstawowym miejscem pracy jest gabinet lekarski dr Sztenca.
 
 

 

 

Sławomir Sztenc, doktor nauk medycznych. Absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej im Piastów Śląskich w 1991r. Od 1998r specjalista w zakresie położnictwa i ginekologii. Doświadczenie zawodowe: praca w oddziałach szpitalnych w Szubinie, Nakle i Wyrzysku. W latach 2000-2004 praca na stanowisku ordynatora oddziału. W 2004 r uzyskał stopień naukowy dr n. med. w zakresie medycyny.  Od 2010 r pracuje w szpitalu MSWiA w Bydgoszczy.