Elektroniczna recepcja

Możesz sprawdzić kiedy byłaś na wizycie, umówić termin wizyty lub samodzielnie go zmienić. Wszystkie funkcje dostępne po zalogowaniu się. Niebawem w ten sposób sprawdzisz swoje wyniki! zapraszamy

Korzystan

Rezerwując wizytę musisz wybrać kategorię wizyty

oraz typ wizyty. Jeżeli kiedykolwiek byłaś w gabinecie, nawet 30 lat temu musisz się rejestrować jako  

2. KOLEJNE WIZYTY U DR SZTENCA lub 3. KOLEJNA WIZYTA OBEJMUJĄCA WYŁACZNIE BADANIE USG

Gdy pierwszy raz zgłaszasz się do dr Sztenca wybierz opcję:

1. WIZYTA PIERWSZY RAZ W GABINECIE DR SZTENCA

-Jest to konieczne gdyż system przydziela różny czas w zależności od typu wizyty. 

-----------------------------------

Po podaniu swojego adresu  e-mail w odpowiednim polu zarezerwuj wizytę i niezwłocznie zaloguj się do swojej poczty.  Klikając w otrzymany link  w wiadomości e-mail będziesz mogła dokończyć rejestrację w Panelu Pacjenta  jak również uzupełnić niezbędne dane osobowe. Dopiero po otrzymaniu wiadomości z treścia: "Rezerwacja została przyjeta dziękuje" możesz mieć pewność że Twoja rezerwacja jest już w grafiku.

 

MOŻLIWE PROBLEMY Z ZAKŁADNIEM NOWEGO KONTA

1/ Problemy pojawią się u osób które już były gabinecie (nawet 30 lat temu), a nie uzupełniły adresu email . Próba zakładania nowego konta będzie powodować konflikt w numerze PESEL gdyż nie może być dwóch pacjentów z takim samym PESEL. W takich sytuacjach preferujemy by jednorazowo uzupełnić swój adres e-mail (np. pisząc ze swojej skrzynki na adres gabinet@sztenc.pl, podając swoje dane osobowe, adres i datę urodzenia).

2/ OSOBY Z TZW CZARNEJ LISTY. Problemy z rezerwacją i zakładaniem konta  pojawią się u sosób które zarezerwowały wizytę i nie zgłosiły się na wizytę. (system autmatycznie przypisuje je do czarnej listy). Kolejna rezerwacja jest możliwa wyłacznie po uzgodniu z recepcją. Wymagane jest wczesniejsze dokonanie przedpłaty a konto kolejnej wizyty, która przepada w razie kolejnego niezgłoszenia się. Od 2022r 

obowiazuje opłata manipulacyjna za opuszczone wizyty w kwocie 100zł, bez jej uiszczenia nie jest możliwa kolejna rezerwacja.


 

PONIŻEJ SLAJDY Z KOLEJNYMI ETAPAMI

 

.