Strona głównaAktualnościBadania USG 4D w ciąży na sprzęcie Voluson E10

Badania USG 4D w ciąży na sprzęcie Voluson E10

Oferujemy możliwość wykonania wykonania USG 4D w ciąży w trakcie rutynowego USG ciąży

Od końca lutego 2018 gabinet pracuje na ultranowoczesnym aparacie USG Voluson E10.
Obraz otrzymywany przy pomocy tego aparatu charakteryzuje przede wszystkim doskonała przejrzystość. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań, w porównaniu do standardowych aparatów USG, ultrasonograf Voluson E10 wyróżnia się większą prędkością działania oraz elastycznością. Urządzenie można wykorzystywać do przeprowadzania zróżnicowanych badań, nawet w trudnych i nietypowych sytuacjach. Voluson E10 stosuje się właśnie tam, gdzie złożone przypadki są codziennością, a nie wyjątkiem.
Innowacyjna technologia i przemyślane rozwiązania zapewniły nową jakość obrazów. To przełom w badaniach i wielu dziedzinach medycyny. Urządzenia zostały stworzone z myślą o kompleksowej i niezawodnej opiece zdrowotnej kobiet. Podczas badań ginekologicznych kobiet w ciąży, można oglądać obrazy w wymiarze 4D, dzięki czemu lekarz jeszcze dokładniej określa stan zdrowia płodu. Nowoczesne rozwiązania wpływają nie tylko na zadowolenie lekarzy z wykonywanych obowiązków, ale przede wszystkim na wydajność oraz produktywność ich pracy. Voluson E10 działa szybko, precyzyjnie oraz niezawodnie.
Podczas codziennego stosowania ultrasonografu wyprodukowanego przez GE Healthcare można zauważyć więcej szczegółów i wystawić precyzją diagnozę. Dodatkowym udogodnieniem korzystania z tego ultrasonografu jest monitor panoramiczny, dotykowy panel, zintegrowane oprogramowanie oraz możliwość szybkiego i bezpiecznego zarządzania danymi.

Źródło:http://intimex.com.pl/produkt/voluson-e10/O