Strona głównaAktualnościOd 2022r obowiazuje nowy regulamin rezerwacji wizyt

Od 2022r obowiazuje nowy regulamin rezerwacji wizyt

Przedpłata przy wizycie pierwszorazowej oraz opłata manipulacyjna przy niezgłoszeniu się na wizytę, to najważniejsze zmiany.

1. UMÓWIENIE NA WIZYTĘ 1.1) W celu umówienia się na wizytę lekarską lub e-konsultację w Gabinecie Lekarskim dr n.med. Sławomira Sztenc: należy wybrać typ wizyty przez rejestrację online dostępną na stronie internetowej www.sztenc.pl (Panel Pacjenta) lub skontaktować się z rejestracją: telefonicznie 52-384-81-88.

 

1.2) Po rezerwacji pacjent otrzyma potwierdzenie e-mail oraz przypomnienie droga e-mail na 3 dni robocze oraz przez SMS na 2 dni robocze przed planowaną wizytą. Brak potwierdzenia i brak przypomnienia świadczy o nieskuteczności rezerwacji.

 

1.3) W przypadku wszystkich wizyt pierwszorazowych obowiązuje przedpłata 100zł. Po telefonicznym potwierdzeniu wizyty przez rejestrację (około 3 dni przed terminem) zostanie wygenerowany link do płatności, którą będzie można wykonać za pośrednictwem platformy Przelewy24.

Link zostanie wysłany na e-mail lub SMS do Pacjenta i będzie aktywny przez 24 godziny w ciągu których należy wykonać płatność.

W przypadku nieopłacenia wizyty we wskazanym terminie zostanie ona anulowana.

 

 

2. ODWOŁYWANIE ZAREZERWOWANYCH WIZYT

 

2.2) Pacjent ma prawo do odwołania wizyty najpóźniej na 24 godziny przed terminem jej wykonania przez: rejestrację online (logując się do Panelu Pacjenta na www.sztenc.pl), kontaktując się z rejestracją e-mail (gabinet@sztenc.pl), telefonicznie w godzinach pracy gabinetu pod nr 52-384-81-88.

2.3) W przypadku niezgłoszenia się na wizytę bez jej odwołania pobierana jest opłata w kwocie 100 zł, do czasu jej uregulowania nie ma możliwości kolejnych rezerwacji.

2.3) W przypadku zbyt późnego odwołania (poniżej 24 godzin) pobierana jest opłata w kwocie 100 zł, w przypadku gdy nikt inny nie umówi się w to miejsce.

 

3. ZWRACANIE PRZEDPŁATY DLA PACJENTÓW PIERWSZORAZOWYCH

 

3.1) W przypadku odwołania wizyty w czasie krótszym niż 24 godziny przed jej rozpoczęciem kwota za świadczenie nie będzie zwracana.

 

3.2) W przypadku odwołania wizyty w czasie dłuższym niż 24 godziny przed jej planowanym rozpoczęciem następuje zwrot uiszczonej płatności przelewem na podany przez Pacjenta numer konta bankowego.

Gabinet dokonuje zwrotu środków Pacjentowi w terminie 14 dni od momentu odwołania wizyty.

W przypadku zwrotu należności Pacjent jest obciążony kosztami prowizji i opłat, które obciążyły gabinet w związku z tą rezerwacja przez Przelewy24 (zgodnie z regulaminem usługi) lub bank w przypadku przelewu zagranicznego.